Ach co to był za wyścig! – Obszerna relacja ze startu – swimrun Solina

Relacja – TRI CLUB

“Co to jest ten swimrun pytała większość osób kiedy mówiłem, że jadę na zawody właśnie w swimrunie? O triathlonach już sporo wiedzą, o aquathlonach już kiedyś słyszeli, o duathlonach też im się zdarzyło, ale to było jakieś zupełnie nowe dziwadło. No właśnie, co to za dziwadło i skąd się to wzięło? Nie ciężko się domyśleć, że takie wariackie pomysły mogły powstać tylko podczas kilku głębszych. Nie inaczej było tym razem…”

To początek długiej relacji załogi TRICLUB, którą czyta się jednak jednym tchem! Jeśli zastanawiasz się co się działo na zawodach, myślisz o starcie, ale nie wiesz jak to wszytko wygląda to koniecznie przeczytaj!

Cała relacja chłopaków, którym udało się stanąć na podium klasyfikacji MEN dostępna tutaj: RELACJA TRICLUB

Fot. Joanna Włoch

RELACJA – O CO CHODZI W BIEGU

Jeszcze więcej relacji? Tym razem od ekipy O co chodzi w biegu:

“Na co komu dziś wczorajszy Swimrun? Na co komu telepać się ponad siedemset kilometrów, w dodatku tylko przez chwilę autostradą, by zamoczyć buty biegowe w wodzie nawet przy niepogodzie? Na co, po co, swimrun co tylko w parze może być realizowany?

Gdy kilka miesięcy temu Maciej zaproponował wspólny start w swimrun w Polańczyku, powiedziałem- świetnie, warto spróbować. Uwielbiam, kocham Bieszczady, dawno już tam nie byłem…”

Cała relacja na:  RELACJA O CO CHODZI W BIEGU

Fot. O co chodzi w biegu

RELACJA – MAGICSWIM

Mamy też coś dla anglojęzycznych czytelników 😉

“15.09.18 I’ll remember that date. For its pure cruelty and roughness! Swimrun Poland Otillo Merit Race date. Amazing day.
As you know I had privilege to take part in swimrun. Simplicity of it is amazing. You start and your only goal is to get to finish line… You run. When you get to water, you swim then run again, then swim, then run, then swim… You’ve got a picture… Simple? Yup…”

Cała relacja na: RELACJA MAGICSWIM

Fot. MagicSwim

About the author: RunOnline

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.