Wypełnienie limitu – i co dalej?

Już 3 dni po uruchomieniu zapisów limit miejsc na dystansie ULTRA wypełnił się, a limit na dystansie Marathon jest bliski wyczerpania! Co w takim przypadku?

W momencie wypełnienia się limitu na którymkolwiek z dystansów, zapisy na ten dystans zostają chwilowo wstrzymane na 7 dni. W tym czasie osoby zapisane na listę mają czas, żeby spokojnie opłacić swój start. Po 7 dniach (w przypadku ULTRA będzie to 27 listopada) lista startowa zostanie zweryfikowana. W przypadku pojawienia się wolnych miejsc (jeśli któryś z Teamów nie potwierdzi startu poprzez uiszczenie opłaty) do zawodów kwalifikowane będą Teamy z listy rezerwowej.

Edit: Dystans Ultra oraz dystans Marathon zostały wypełnione. Zapisy został wstrzymane na 7 dni, po tym czasie lista została zweryfikowana i na obu dystansach pojawiły się ostatnie pojedyncze dostępne miejsca.  Od tego momentu o zakwalifikowaniu na zawody decyduje kolejność wpłat. Po przyjęciu 50 opłaty na dystansie Ultra i 100 na dystansie Marathon zapisy zostaną zamknięte.

Jeśli chcesz zapisać się na zawody i możesz to zrobić w formularzu, to znaczy, że są jeszcze miejsca. Wtedy najlepiej jak najszybciej opłacić start i być pewnym miejsca, bo być może jest to ostatnie dostępne miejsce, które może w każdej chwili zostać zajęte przez kogoś innego.

Formularz zapisów dostępny tutaj:

 

About the author: RunOnline

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.